Ramada Plaza
Rising in the sky with its magnificent and modern architecture, Ramada Plaza By Wyndham Konya

Görkemli ve modern mimarisiyle gökyüzünde yükselen Ramada Plaza By Wyndham Konya, Selçukluların başkenti Konya'daki en yeni ve en modern 5 yıldızlı oteldir. 5 yıldızlı lüks bir otelden beklenen taleplerin çoğunu karşılamanın yanı sıra hizmette ve yapıda olduğu gibi muhteşem tasarımı ve güler yüzlü kişiliği ile Ramada Plaza By Wyndham Konya, kral ve süitler de dahil olmak üzere toplam 250 odaya hizmet veriyor.

Gastronomik restoranlar, eşsiz geniş toplantı salonları, çeşitli toplantı grupları için çeşitli boyutlarda tasarlanmış toplantı salonları ve balo salonları, şehirde özel toplantılar, etkinlikler ve kongreler düzenleyerek toplantı ve kongre turizmine yer vermeyi amaçlıyoruz.

Konforlu ferah odaları, en son teknolojiyle tasarlanan salonları, Türk ve dünya mutfağında hazırlanan yaratıcı lezzetleri sunan Saja Mey, 300 misafir kapasiteli Kapari Restaurant ve Chya Bar. Yoğun bir günün ardından sağlık kulübü havuzu, sauna, buhar odası ve Türk hamamında dinlenmek için en iyi fırsatları sunar; Daha sonra sakin bir masaj yaptırarak, fitness merkezinde enerjinizi tazeleyin.

Şehir merkezinin Selçuklu bölgesinde yer alan Ramada Plaza By Wyndham Konya, Çatalhöyük, Kilistra antik kenti, Mevlana müzesi, Selçuklu kongre merkezi, kelebekler vadisi, ve tarihi sille köyüne kolay ulaşım sağlar.

Each of our guest rooms has a private bathroom, wi-fi, cable TV and a full breakfast is included.

Information ve Rezervation

(0332) 248 40 00

Call us toll free for more information.

Reservation Form