Ramada Plaza
Rising in the sky with its magnificent and modern architecture, Ramada Plaza By Wyndham Konya

1. Veri Sorumlusu

Adı: Ramada Plaza by Wyndham Konya Adresi: Öğretmenevleri Mahallesi, İsmet Paşa Sk. No: 3, 42050 Karatay/Konya

2. Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizi sunmak, rezervasyonlarınızı yönetmek, sizinle iletişim kurmak, müşteri ilişkileri yönetimi ve gerektiğinde yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla işlenebilir.

3. Kişisel Verilerin İşlenme Süresi

Kişisel verileriniz, işlenme amacının gerektirdiği süre boyunca veya ilgili mevzuat gereği belirlenen süre boyunca saklanacak ve işlenecektir.

4. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, gerektiğinde yasal düzenlemelere uygun olarak yetkili kurumlarla paylaşılabilir. Ayrıca, hizmetlerimizin sunulması için hizmet sağlayıcılarımızla da paylaşılabilir.

5. Kişisel Veri Sahibinin Hakları

KVKK kapsamında, kişisel veri sahipleri olarak, kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili bazı haklara sahipsiniz. Bu haklarınız arasında veriye erişim, verilerin düzeltilmesi, verilerin silinmesi, işleme faaliyetlerine itiraz etme ve kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü taraflar hakkında bilgi alma bulunmaktadır. Bu haklarınızı kullanmak için bize başvurabilirsiniz.

6. Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Veri güvenliği önlemleri alarak kişisel verilerinizin yetkisiz erişim, ifşa, değiştirme veya imha edilmesini önlemek için gerekli tedbirleri almaktayız.

7. İletişim Bilgileri

KVKK kapsamında kişisel verilerinizle ilgili herhangi bir konuda iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Adres: Horozluhan Mahallesi, Yeni İstanbul Caddesi No: 58, Selçuklu

E-posta: info@ramadaplazakonya.com

Telefon: 0332 248 40 00

8. Değişiklikler

Bu aydınlatma metni, mevzuatta yapılacak değişikliklere ve hizmetlerimizdeki değişikliklere bağlı olarak güncellenebilir. Güncellenmiş versiyonları web sitemizden veya iletişim bilgilerimizden temin edebilirsiniz.

Each of our guest rooms has a private bathroom, wi-fi, cable TV and a full breakfast is included.

Information ve Rezervation

(0332) 248 40 00

Call us toll free for more information.

Reservation Form